Menüler

  

 Trakya Bölgesi Toplulaştırma İlanlar

  • Çakmak II. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Meriç İlçesi Akçadam Köyünde 24.09.2019 tarihinden itibaren yer teslimi işlemi yapılacaktır.
  • Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Gazimehmet Köyünde 17.10.2019-18.11.2019 tarihleri arasında Derecelendirme II. Askısına çıkılacaktır.
  • Çakmak II. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Meriç İlçesi Paşayenice Köyünde 15.10.2019 tarihinden itibaren yer teslimi işlemine başlanacaktır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Ataköy, Susuzmüsellim ve Tatarlı Mahallelerinde 08.10.2019 – 012.10.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.
  • Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Lalapaşa İlçesi Çallıdere Köyünde 10.10.2019-09.11.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askısına çıkılacaktır.
  • Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü Merkez İlçesinde 19.09.2019-19.10.2019 tarihleri arasında Derecelendirme askı ilanına çıkılmıştır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Canhıdır, Hacılı ve Delibedir Mahallelerinde 01.10.2019 – 05.10.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.
  • Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında 27.09.2019-05.09.2019 tarihleri arasında Yenice Köyünde, 27.09.2019-03.10.2019 tarihleri arasında Sultanice Köyünde Çiftçi Tercihleri alınacaktır.
  • Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Enez İlçesi Yenice ve Sultanice köylerinde 27.09.2019-27.10.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askısına çıkılacaktır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Çıkrıkçı ve Çerkezmüsellim Mahallelerinde 24.09.2019 – 28.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.
  • Çakmak I. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Uzunköprü İlçesi Meşeli Köyünde 13.09.2019-13.10.2019 tarihleri arasında 3. Askı Parselasyon İlanına çıkılmıştır.

  • Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Elmalı Köyünde 17.09.2019-17.10.2019 tarihleri arasında 1. Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Çakmak I. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Uzunköprü İlçesi Gemici Köyünde 17.09.2019 tarihinden itibaren yer teslimi işlemine başlanacaktır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara ilçesi Hacısungur Mahallesinde 17.09.2019 – 21.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.







  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Umurbey Mahallesinde 17.09.2019 – 21.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Kurtdere Mahallesinde 17.09.2019 – 21.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu İlçesi Çıkrıkçı, Çerkezmüsellim, Ataköy, Susuzmüsellim, Delibedir, Hacıllı ve Kurtdere Mahallelerinde 06.09.2019 - 06.10.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.

  • Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Ömerbey köyünde 28.08.2019-06.09.2019 tarihleri arasında, Turnacı köyünde 03.09.2019-14.09.2019 tarihleri arasında çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Çöpköy ve Başağıl Köylerinde 05.09.2019-05.10.2019 tarihleri arasında Derecelendirme İlanına çıkılmıştır.
  • Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Enez İlçesi Kocaali köyünde 05.09.2019-05.10.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Enez İlçesi Büyükevren ve Kocaali Köylerinde 05.09.2019-14.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Yörgüç Mahallesinde 09.09.2019 – 13.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.















  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu ilçesi Soylu Mahallesinde 09.09.2019 – 15.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.















  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez İlçesi Kavaklı Beldesinde 03.09.2019 – 21.09.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.
  • Edirne Çakmak IV. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Ömerbey köyünde 29.08.2019-06.09.2019 tarihleri arasında çİftçi tercih alımları yapılacaktır.

  • Çakmak I. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Değirmenci Köyünde 23.08.2019-22.09.2019 tarihleri arasında 3. Askı ilanına çıkılmıştır.
  • Çakmak I. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Aslıhan Köyünde 21.08.2019-20.09.2019 tarihleri arasında 2. Askı ilanına çıkılmıştır.
  • Edirne IV. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Lalapaşa İlçesi Kalkansöğüt, Uzunbayır, Ömeroba ve Vaysal  köylerinde 27.08.2019 - 26.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı İlanına çıkılmıştır.

  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Pehlivanköy ilçesi Hıdırca ve Kumköy Köylerinde 09.08.2019 – 07.09.2019 tarihleri arasında parselasyon 1. Askı ilanına çıkılmıştır.







  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez ilçesi Arizbaba Köyünde 09.08.2019 – 07.09.2019 tarihleri arasında parselasyon 1. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Çakmak IV Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Malkoç, Bayramlı, Kırkkavak Köyleri ve Yeniköy Mahallesinde 07.08.2019-06.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne IV. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Lalapaşa İlçesi Küçünlü ve Hamzabeyli Köylerinde 07.08.2019-06.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara İlçesi Hacısungur Mahallesinde 31.07.2019 - 01.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu İlçesi Soylu, Yörgüç, Umurbey, Canhıdır ve Tatarlı Mahallelerinde 31.07.2019 - 01.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.








  • Edirne IV. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Lalapaşa İlçesi Demirköy Dombay Hacılar Hüseyinpınar Saksağan ve Tuğlalık köylerinde 02.08.2019 - 02.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı İlanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak III. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Türkobası köyünde 02.08.2019-17.08.2019 tarihleri arasında çİftçi tercih alımları yapılacaktır.
  • Edirne Çakmak III. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Uzunköprü İlçesi Türkobası Köyünde 02.08.2019-02.09.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Edirne Çakmak IV. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Uzunköprü İlçesi Bıldır Köyünde 02.08.2019- 10.08.2019 tarihleri arasında çiftçi tercih alımları yapılacaktır.
  • Edirne Çakmak III. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Uzunköprü İlçesi Karapürçek ve Çavuşlu Köylerinde 31.07.2019-10.08.2019 tarihleri arasında Çiftçi Tercih Alımları yapılacaktır.
  • Edirne Çakmak III. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Uzunköprü İlçesi Karapürçek ve Çavuşlu Köylerinde 30.07.2019-29.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askısına Çıkılmıştır.
  • Edirne III. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Enez İlçesi Sultanice-Çeribaşı-Yazır-Yenice-Şehitler-Umurbey köylerinde 24.07.2019-23.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara İlçesi İbribey, Karamurat, Kırıkali, Yörük, Karaidemir ve Evrenbey Mahallerinde 19.07.2019 - 20.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.















  • Edirne IV. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Lalapaşa İlçesi Doğanköy Köyünde 22.07.2019-21.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne IV. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Lalapaşa İlçesi Çölekköy ve Yünlüce köylerinde 19.07.2019- 18.08.2019 tarihleri arasında Parselasyon 1. Askı İlanına çıkılmıştır.
  • Edirne    III. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Enez İlçesi Sultaniçe Çeribaşı Yazır Yenice Şehitler ve Umurbey Köylerinde 23.07.2019-22.08.2019 tariheri arasında Derecelendirme  Askısına çıkılmıştır.
  • Edirne    III. Kısım AT ve TİGH Projesi Kapsamında Enez İlçesi Hasköy Kocaali ve Büyükevren Köylerinde 11.07.2019-12.08.2019 tariheri arasında Derecelendirme  Askısına çıkılmıştır.
  •  Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Hasanpınar ve Hamidiye  Köylerinde 19.07.2019 –     18.08.2019 trihleri arasında Derecelendirme 2. Askısına çıkılmıştır.
  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Hasapınar ve Hamidiye  Köylerinde 19.07.2019  –    27.07.2019 tarihleri arasında Çiftçi Tercih Alımları yapılacaktır..
  • Tekirdağ I. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Süleymanpaşa  İlçesi Ortaca ve Karacakılavuz Mahallelerinde 05.07.2019 - 05.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır.
  • Edirne Çakmak  II. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Meriç ilçesi Akçadam ve Rahmanca Köylerinde 11.07.2019 – 19.08.2019 tarihleri arasında 3. Askı ilanına çıkılmıştır.








  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Sultanşah Köyünde  03.07.2019 – 12.07.2019 tarihleri arasında çiftçi mülakatları alınacaktır..

  • Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Lalapaşa İlçesi Çallıdere, Çatma ve Büyünlü Köylerinde 05.07.2019-04.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme askısına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Süleymaniye ve Dereköy  Köylerinde 02.07.2019 – 01.08.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askısına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Alıç-Altınyazı-Dereköy ve Kadıköy Köylerinde  Köylerinde 02.07.2019 – 13.07.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu İlçesi Çıkrıkçı, Ataköy, Delibedir ve Hacılı Mahallelerinde 27.06.2019 - 27.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Kazandere, Taşomurca, Selçuk, Kaşıkçı, Doğrukkaracamurat ve Ahmedikli Mahallerinde 27.06.2019-27.07.2017 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.







  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Muhacirkadı ve Sazlımalkoç köyü 26.06.2019 – 26.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 1. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Elmalı köyü 26.06.2019 – 26.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Karabezirgan, Karahalil, Osmanlı ve Banarlı Mahallerinde 24.06.2019-24.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı İlanına çıkılmıştır.







  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa İlçesi Bostanlı ve Taptık  Köylerinde 18.06.2019 - 17.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır.







  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu İlçesi Kurtdere, Çerkezmüsellim ve Sususzmüsellim Mahalleleri 10.06.2019 - 10.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.







  • Edirne IV. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Gazimehmet ve Sipahi  Köylerinde 19.06.2019 – 28.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa İlçesi Köseömer ve Yolageldi  Köylerinde 11.06.2019 - 10.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Karapınar Köyünde 11.06.2019 – 18.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır. 

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Kavacık Köyünde 11.06.2019 – 23.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır. 

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Kırköy ve Maksutlu Köylerinde  14.06.2019 – 23.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır. 

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara İlçesi  Evrenbey, Karaidemir ve  Yörük Mahallelerinde 17.06.2019 – 22.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez İlçesi Dokuzhöyük Köyünde 13.06.2019 – 22.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez İlçesi Koyunbaba Köyünde 20.06.2019 – 29.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez İlçesi Kocahıdır Köyünde 13.06.2019 – 22.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne Çakmak  I. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Meşeli köyü 30.05.2019 – 01.07.2019 tarihleri arasında 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa İlçesi Musulça, Hasköy, Osmanlı, Oğulpaşa ve Söğütlüdere  Köylerinde 30.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu İlçesi Süloğlu Merkez ve Büyükgerdelli Köyü 30.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Turnacı köyü 29.05.2019 – 01.07.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 1. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Bıldır, Küçükdanişment köyü 20.05.2019 – 21.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 1. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Gazihalil ve Kavacık köyü 27.05.2019 – 28.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  I. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Çiftlikköy köyü 28.05.2019 – 28.06.2019 tarihleri arasında 3. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Elmalı Köyünde  21.05.2019 – 28.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.  

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara ilçesi İbribey, Kırıkali ve  Karamurat Mahallelerinde 21.05.2019 – 25.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.







  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez ilçesi Arizbaba Köyünde 22.05.2019 – 01.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Merkez ilçesi Ulukonak Köyünde 21.05.2019 – 01.06.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa İlçesi Arpaç ve Habiller  Köyü 15.05.2019 - 14.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu İlçesi Akardere Köyü 15.05.2019 - 14.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne IV. Kısım AT Projesi kapsamında Lalapaşa ilçesi Hacıdanişment  ve Süleymandanişment Köylerinde 06.05.2019 – 13.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Kavakayazma ve Balaban Köylerinde  10.05.2019 – 18.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır. 

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Kurtbey-Kadıgebren-Türkobası köylerinde 08.05.2019 – 08.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Balabankoru köyü 14.05.2019 – 14.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Keşan ilçesi Seydiköy ve Şükrüköy  köylerinde 15.05.2019 – 15.06.2019 tarihleri arasında 1. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak II. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Meriç ilçesi Küplü Beldesinde 13.05.2019 – 13.06.2019 tarihleri arasında Bilgilendirme Askısı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu İlçesi Küküler ve Keramettin Köyleri 13.05.2019 - 12.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Beykonak, Yağmurca ve Ömerbey  köyleri 09.05.2019 – 10.06.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu İlçesi Taşlısekban ve Yağcılı Köyleri 29.04.2019 - 29.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu İlçesi Geçkinli Köyü 02.05.2019 - 31.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa ilçesi Selçuk Mahallesinde 8.05.2019 – 14.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır. 

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa ilçesi Ortaca Mahallesinde 6.05.2019 – 12.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa ilçesi Ahmedikli Mahallesinde 6.05.2019 – 10.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa ilçesi Doğrukkaracamurat Mahallesinde 3.05.2019 – 07.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa İlçesi Bostanlı Köyü 29.04.2019 - 08.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Hayrabolu İlçesi Tatarlı, Yörgüç, Umurbey, Canhıdır ve Soylu Mahalleleri 30.04.2019 - 30.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Gazimehmet, Sultanşah ve Sipahi köyleri 15.04.2019 – 15.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Altınyazı, Gazihalil, Harmanlı, Karapınar ve Kavacık  köyleri 12.04.2019 – 11.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne IV. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Lalapaşa ilçesi Kavaklı köyü 05.04.2019 – 04.05.2019 tarihleri arasında 1. Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Süleymaniye köyü 24.04.2019 – 27.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Maksutlu, Kırköy, Alıç, Çavuşlu, Hasanpınar ve Karapürçek köyleri 22.04.2019 – 24.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  III. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Hamidiye ve Dereköy köyleri 19.04.2019 – 21.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu İlçesi Domurcalı, Tatarlar ve Sülecik Köyleri 16.04.2019 - 15.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme 2. Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne IV. Kısım AT Projesi kapsamında Lalapaşa ilçesi Sinanköy ve Sarıdanişment Köyünde 24.04.2019 – 03.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Kırklareli I. Kısım AT Projesi kapsamında Babaeski ilçesi Kuleli Köyünde 18.04.2019 – 29.04.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa ilçesi Osmanlı Köyünde 22.04.2019 – 07.05.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır. 

  • Edirne I. Kısım AT Projesi kapsamında Süloğlu Merkez ilçesi  15.04.2019 – 30.04.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Edirne II. Kısım AT Projesi kapsamında Havsa ilçesi Oğulpaşa Köyünde 15.04.2019 – 30.04.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa ilçesi Karacakılavuz Mahallesinde 22.04.2019 – 29.04.2019 tarihleri arasında Çiftçi Mülakatları alınacaktır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara İlçesi Hacısungur, Karamurat, İbribey Mahalleleri 10.04.2019 - 10.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Malkara İlçesi Evrenbey, Karaidemir, Yörük ve Kırıkali Mahalleleri 09.04.2019 - 09.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Edirne Çakmak  IV. Kısım AT Projesi kapsamında Uzunköprü İlçesi Elmalı Köyü 04.04.2019 - 05.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Ahmedikli, Kazandere, Taşomurca ve Selçuk Köyleri 03.04.2019 - 03.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Osmanlı, Banarlı, Ortaca ve Karacakılavuz Köyleri 04.04.2019 - 04.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır. 

  • Tekirdağ I. Kısım AT Projesi kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Karabezirgan, Doğrukkaracamurat, Kaşıkçı ve Karahalil Köyleri 02.04.2019 - 02.05.2019 tarihleri arasında Derecelendirme Askı ilanına çıkılmıştır.

  • Edirne Çakmak  I. Kısım AT. Ve TİGH Projesi kapsamında Uzunköprü ilçesi Gemici köyü 09.04.2019 – 09.05.2019 tarihleri arasında 3. Askı ilanına çıkılmıştır.