TRAKYA BÖLGESİ TOPLULAŞTIRMA İLANLARI

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi VAYSAL Köyü 16.02.2024-18.03.2024 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Merkez İlçesi ELÇİLİ Köyü 22.02.2024-22.03.2024 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BALABAN Köyü 25.01.2024-26.02.2024 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi Kaynarca IŞIKLAR MAHALLESİ 22.01.2024-22.02.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi Kaynarca YENİCAMİ MAHALLESİ 22.01.2024-22.02.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi ERENLER Köyü 22.01.2024-22.02.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi TOZAKLI Köyü 22.01.2024-22.02.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi TAŞLIMÜSELLİM Köyü 19.12.2023-19.01.2024 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi SÜTLÜCE Köyü 18.12.2023-18.01.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi 

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi POYRALI Köyü 18.12.2023-18.01.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi OSMANCIK Köyü 18.12.2023-18.01.2024 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi OSMANCIK Köyü 18.12.2023-18.01.2024 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7  Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SAZLIMALKOÇ Köyü 14.12.2023-15.01.2024 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KIRKKAVAK Köyü 04.12.2023-04.01.2024 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ŞEHSUVARBEY Mahallesinde 09.11.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MESCİT Mahallesinde 06.11.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi ERENLER Köyü 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası.(İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi ORTA MAHALLESİ 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası.(İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi Kaynarca YENİCAMİ MAHALLESİ 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası. (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi Kaynarca IŞIKLAR MAHALLESİ 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi Kaynarca AKARLAR MAHALLESİ 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi DERE MAHALLESİ 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi CEVİZKÖY Köyü 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi ATAKÖY Köyü 02.11.2023-04.12.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır.Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2  Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi HACISUNGUR Mahallesinde 26.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÇALLIDERE KÖYÜNDE'NDE 23.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MUHACIRKADI KÖYÜNDE'NDE 23.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi HABİBHOCA MAHALLESİ'NDE 23.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ALTINYAZI Köyü 17.10.2023-16.11.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KARAPINAR Köyü 17.10.2023-16.11.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi EVRENBEY Mahallesinde 23.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi TURNACI KÖYÜ'NDE 12.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi DOĞRUKKARACAMURAT Mahallesinde 17.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ÇÖPKÖY Mahallesi 06.10.2023-06.11.2023 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT-7)(1-250 Sayfalar) Soyadı Soyadı Liste (AT-7)(251-455 Sayfalar) Yeni Ada/Parsel Sıralı Liste(AT-8)(1-425 Sayfalar) Yeni Ada/Parsel Sıralı Liste(AT-8)(426-857 Sayfalar) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi ORTACA Mahallesinde 16.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi KARAİĞDEMİR Mahallesinde 09.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Babaeski İlçesi KULELİ köyünde 09.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi HASKÖY Köyü 02.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SİPAHİ Köyünde ertelenmiş olan YER TESLİMİ işlemine 02.10.2023 tarihinde başlanacaktır.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi YOLAGELDİ köyünde 24.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi OSMANLI köyünde 24.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi TAPTIK köyünde 17.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi BOSTANLI köyünde 17.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi OĞULPASA köyünde 10.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi KÖSEÖMER köyünde 10.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi YÖRÜK MAHALLESİ köyünde 02.10.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi KOCAALİ KÖYÜ 22.09.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ABDURRAHİM KÖYÜ 18.09.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ÇAVUŞLU Köyü 26.09.2023-26.10.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi TOZAKLI Köyünde 25.09.2023-30.09.2023 tarihleri arasında ÇİFTÇİ TERCİH ALIMI İşlemi Mahallinde Gerçekleştirilecektir.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi SULTANİÇE KÖYÜ 13.09.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan Kaynarca AKARLAR MAHALLESİ Köyünde 14.09.2023 tarihinde saat 11:00 de Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan Kaynarca IŞIKLAR MAHALLESİ Köyünde 15.09.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan Kaynarca YENİCAMİİ MAHALLESİ Köyünde 15.09.2023 tarihinde saat 14:00 te Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan ORTA MAHALLESİ Köyünde 13.09.2023 tarihinde saat 14:00 te Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan DERE MAHALLESİ Köyünde 13.09.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan ATAKÖY Köyünde 12.09.2023 tarihinde saat 11:00 de Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan CEVİZKÖY Köyünde 11.09.2023 tarihinde saat 11:00 de Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi POYRALI Köyünde 04.09.2023-09.09.2023 tarihleri arasında ÇİFTÇİ TERCİH ALIMI İşlemi Mahallinde Gerçekleştirilecektir.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi ÇAMLICA Köyü 28.08.2023-27.09.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Babaeski İlçesi AGAYERİ Köyü 22.08.2023-22.09.2023 tarihleri arasında Bilgilendirme ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası 

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi BÜYÜNLÜ Köyü 16.08.2023-15.09.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi OSMANCIK Köyünde 21.08.2023-26.08.2023 tarihleri arasında ÇİFTÇİ TERCİH ALIMI İşlemi Mahallinde Gerçekleştirilecektir.

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi SÜTLÜCE Köyünde 14.08.2023-19.08.2023 tarihleri arasında ÇİFTÇİ TERCİH ALIMI İşlemi Mahallinde Gerçekleştirilecektir.

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi TOZAKLI Köyü 11.08.2023-11.09.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Kavacık Köyü 01.08.2023-31.08.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KIRKKAVAK Köyü 27.07.2023-28.08.2023 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi OSMANCIK Köyü 28.07.2023-28.08.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi POYRALI Köyü 28.07.2023-28.08.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi SÜTLÜCE Köyü 28.07.2023-28.08.2023 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MURADİYE Mahallesi 24.07.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Harmanlı Köyü 23.07.2023-24.08.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne İli, Keşan İlçesi, Altıntaş Köyü 21.07.2023 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıştır.

Edirne İli, İpsala İlçesi, Hıdırköy Köyü 21.07.2023 tarihinden itirabaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıştır.

Edirne İli, Havsa İlçesi, Kabaağaç Köyü 20.07.2023 tarihinden itirabaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıştır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KARABÜRÇEK Köyü 17.07.2023-18.08.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi MERKEZ Mahallesi 14.07.2023-14.08.2023 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne İli, İpsala İlçesi, Hacı, Pazardere Köyleri ile Keşan İlçesi, Çobançeşme, Karacaali, Karasatı, Kozköy, Küçükdoğanca, Lalacık, Maltepe, Yeniceçiftlik Köyleri ve Paşayiğit/MerkezAydoğan/Beğendik, Beykent/Beğendik, Kemalpaşa/Beğendik, Yenimahalle/Beğendik Mahallelerinde 14.07.2023 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıştır.

Edirne İli, İpsala İlçesi, İbriktepe, Korucu, Sarpdere ve Turpçular Köylerinde 13.07.2023 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıștır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi DEMİRTAŞ Mahallesi 12.07.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır. 

Edirne İli, Havsa İlçesi, Abalar, Azatlı, Bakışlar, Çukurköy, Kulubalık, Kuzucu, Naipyusuf, Necatiye, Şerbettar, Tahal Köyleri ile Cumhuriyet ve Varoş Mahallelerinde 11.07.2022 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıștır.

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi BANARLI Mahallesi 10.07.2023-10.08.2023 tarihleri arasında 4. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SİPAHİ Köyünde 10.07.2023 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır. (İkinci Duyuruya Kadar Ertelenmiştir.)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi HASKÖY Köyü 04.07.2023-03.08.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi SULTANİÇE Köyü 14.06.2023-13.07.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BILDIR Köyü 12.06.2023-12.07.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi, AYVALI Köyünde 05.06.2023 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıştır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ATATÜRK Mahallesi 01.06.2023-03.07.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Merkez İlçesi ELÇİLİ Köyü 01.06.2023-03.07.2023 tarihleri arasında VERASETTE İŞTİRAK PARSELLER ilana çıkılmıştır. Verasette İştirak Parseller Listesi

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan TOZAKLI Köyünde 09.06.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan ERENLER Köyünde 08.06.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan OSMANCIK Köyünde 07.06.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan POYRALI Köyünde 06.06.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Kırklareli 2.Kısım Arazi Toplulaştırma ve TİGH Projesi kapsamında bulunan SÜTLÜCE Köyünde 05.06.2023 tarihinde saat 10:00 da Derecelendirme Komisyonu asil ve yedek üye seçimi yapılacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ABDURRAHİM Köyü 23.05.2023-22.06.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi TÜROBASI Köyü 22.05.2023-22.06.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KIRKÖY Köyü 22.05.2023-22.06.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Merkez İlçesi ELÇİLİ Köyünde 24.04.2023-02.05.2023 tarihleri arasında ÇİFTÇİ TERCİH ALIMI İşlemi Mahallinde Gerçekleştirilecektir.

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi OĞULPAŞA Köyü 17.04.2023-18.05.2023 tarihleri arasında 4. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KADIKÖY Köyü 12.04.2023-15.05.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi GAZİHALİL Köyü 12.05.2023-18.05.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BAYRAMLI Köyü 29.03.2023-02.05.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi BÜYÜNLÜ Köyünde 24.03.2023-24.04.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KAVAK Mahallesi 24.03.2023-24.04.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi MERCAN Köyü 22.03.2023-24.04.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi OSMANLI Köyünde 17.03.2023-17.04.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MURADİYE Mahallesi 15.03.2023-17.04.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ABDURRAHİM Köyü 06.03.2023-05.04.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SÜLEYMANİYE Köyü 06.03.2023-05.04.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi YAĞMURCA Köyü 03.03.2023-03.04.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ALIÇ Köyü 01.02.2023-06.03.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi DOĞANKÖY Köyünde 18.01.2023-20.02.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BEYKONAK Köyü 16.12.2022-16.01.2023 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SAZLIMALKOÇ Köyü 16.12.2022-16.01.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi HAMİDİYE Köyü 09.12.2022-10.01.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÖMEROBA Köyünde 01.12.2022-02.01.2023 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi DOĞANKÖY Köyünde 01.12.2022-02.01.2023 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Merkez İlçesi ELÇİLİ Köyü 29.11.2022-29.12.2022 tarihleri arasında Derecelendirme ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-3.3 Ada/parsel sıralı Liste AT-3.2 Derecelendirme Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MAKSUTLU Köyü 24.11.2022-26.12.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BALABANKORU Köyü 24.11.2022-26.12.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi, Celaliye, Ceylanköy, Çeşmekolu, Emirali, Ertuğrul, Eskitaşlı, Hamitabat, Hamzabey, Karaağaç, Sakızköy, Tatarköy ve Yenitaşlı Köylerinde 07.11.2022 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıștır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi KOCAALİ Köyü 11.11.2022-12.12.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BAŞAĞIL Köyü 14.11.2022-16.12.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7(Sayfa 1-215)  Soyadı Sıralı Liste AT-7(Sayfa 216-433)  Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 (Sayfa 1-521) Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 (Sayfa 522-1042)  Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KAVAK Mahallesi 14.11.2022-16.12.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MESCİT Mahallesi 14.11.2022-16.12.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi DEMİRTAŞ Mahallesi 31.10.2022-01.12.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi KAVAKLI Köyü 27.10.2022-28.11.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Soyadı Sıralı Liste AT-7 (Sayfa 2) Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-9 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi YEŞİLOVA Köyü 27.10.2022-28.11.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-9 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi KOYUNBABA Köyü 27.10.2022-28.11.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-9 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi YENİMAHALLE mahallesinde 22.10.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi DEREKÖY Köyü 21.10.2022-21.11.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KAVAKAYAZMA Köyü 21.10.2022-21.11.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi SELÇUK Mahallesinde 13.10.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ÇAVUŞKÖY Köyünde 8.10.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli Merkez 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Babaeski İlçesi AĞAYERİ Köyünde 10.10.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi ARPAÇ Köyünde 05.10.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi BÜYÜKGERDELLİ Köyünde 03.10.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi MERKEZ'İKöyünde 30.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Tekirdağ 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi TAŞUMURCA Mahallesinde 26.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi SİNANKÖY Köyünde 26.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi SÖĞÜTLÜDERE Köyünde 23.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi AKARDERE Köyünde 23.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi SULTANİÇE Köyü 19.09.2022-19.10.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi KERAMETTİN Köyünde 19.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 2.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi HASKÖY Köyünde 16.09.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi ATATÜRK Mahallesi 15.09.2022-17.10.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MESCİT Mahallesi 15.09.2022-17.10.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MURADİYE CAMİİ Mahallesi 15.09.2022-17.10.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi AŞÇIOĞLU Mahallesi 15.09.2022-17.10.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi DEMİRTAŞ Mahallesi 15.09.2022-17.10.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi KÜKÜLER Köyünde 08.9.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi HACIDANİŞMENT Köyünde 29.08.2022-28.09.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi MUSULCA Köyünde 02.9.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi BÜYÜNLÜ Köyünde 17.08.2022-16.09.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi SİNANKÖY Köyünde 17.08.2022-16.09.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MURADİYE Mahallesi 02.08.2022-05.09.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi HAMZABEYLİ Köyünde 27.07.2022-26.08.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi YAĞMURCA Köyü 27.07.2022-29.08.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi KAZANDERE Mahallesinde 25.07.2022 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi, Seymen, Türkgücü, Yenice, Şahpaz, Sarılar, Maksutlu ve Deregündüzlü Mahalleleri ile Marmaraereğlisi İlçesi, Yeniçiftlik, Çeşmeli, Türkmenli, Yakuplu Mahallelerinde 06.07.2022 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıștır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ÇAVUŞKÖY Köyü 07.07.2022-08.08.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi HASKÖY Köyü 07.07.2022-08.08.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi YENİMAHALLE mahallesinde 04.07.2022-03.08.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi SOYLU Mahallesinde 29.06.2022/29.07.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÖMEROBA Köyünde 24.06.2022-25.07.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi ULUKONAK Köyü 23.06.2022-25.07.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-9 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli Merkez 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi DOKUZHÖYÜK Köyü 23.06.2022-25.07.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-9 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SAZLIMALKOÇ Köyü 21.06.2022-22.07.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi MERKEZ'inde 17.06.2022-19.07.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi TAPTIK Köyünde 17.06.2022-19.07.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi BAYRAMLI Köyü 16.06.2022-18.07.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi YENİKÖY Mahallesi 09.06.2022-18.07.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli İli, Pınarhisar İlçesi, Dere ve Orta Mahalleleri, Kaynarca Beldesi Akarlar, Ișıklar ve Yenicamii Mahalleleri, Ataköy, Cevizköy Erenler, Osmancık, Poyralı, Sütlüce, Tozaklı, Köylerinde 06.06.2022 tarihinden itibaren (30) gün süreyle Toplulaştırma Alanı olarak tespit edildiğine dair askıya çıkarılmıștır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Hasanpınar Köyünde 30.05.2022-29.06.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi KARACAKILAVUZ Mahallesinde 26.05.2022-27.06.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi İZZETİYE Köyünde 27.04.2022-27.05.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi TATARLI Mahallesinde 28.04.2022-30.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi HASKÖY Köyünde 26.04.2022-27.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi ÇELEBİ Köyünde 22.04.2022-23.05.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi BANARLI Mahallesinde 22.04.2022-22.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi SUSUZMÜSELLİM Mahallesinde 22.04.2022-22.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi DELİBEDİR Mahallesinde 22.04.2022-22.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi ATAKÖY Mahallesinde 22.04.2022-22.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi BOSTANLI Köyünde 20.04.2022-21.05.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi SİNANKÖY Köyünde 15.04.2022-16.05.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi HAMZABEYLİ Köyünde 18.04.2022-18.05.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi DOĞANKÖY Köyünde 05.04.2022-05.05.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÖMEROBA Köyünde 05.04.2022-05.05.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi TAŞLIMÜSELLİM Köyünde 05.04.2022-05.05.2022 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi Yolageldi Köyünde 22.03.2022-22.04.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Altınyazı Köyünde 14.03.2022-14.04.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi KOCAALİ Köyünde 23.02.2022-25.03.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi YENİMAHALLE Mahallesinde 23.02.2022-25.03.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Havsa ilçesi Oğulpaşa Köyünde 15.02.2022-18.03.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir).

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ÇAVUŞKÖY Köyünde 10.02.2022-11.03.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası   (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Havsa ilçesi Musulça Köyünde 04.02.2022-08.03.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir).

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi Balabankoru köyünde 02.02.2022-04.03.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi TUĞLALIK Köyünde 31.01.2022-01.03.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÇALLIDERE Köyünde 24.01.2022-23.02.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi HACILAR Köyünde 24.01.2022-23.02.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi ŞÜKRÜKÖY Köyünde 20.01.2022-21.02.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi ÇERKEZMÜSELLİM Mahallesinde 20.01.2022-21.02.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi KURTYBEY - ÇOBANPINAR köyünde 18.01.2022-17.02.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi HARMANLI köyünde 18.01.2022-17.02.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi SEYDİKÖY Köyünde 11.01.2022-11.02.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi Umurbey Mahallesinde 07.01.2022-07.02.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi Kahya Mahallesinde 07.01.2022-07.02.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Havsa ilçesi Köseömer Köyünde 24.12.2021-25.01.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir).

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi Canhıdır Mahallesinde 13.12.2021-12.01.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi Yörgüç Mahallesinde 13.12.2021-12.01.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi İlyas Mahallesinde 13.12.2021-12.01.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi Hisar Mahallesinde 13.12.2021-12.01.2022 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi BALABAN köyünde 13.12.2021-18.01.2022 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi OSMANLI Mahallesinde 30.11.2021-30.12.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi ÇIKRIKÇI Mahallesinde 30.11.2021-30.12.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Malkara ilçesi HACISUNGUR Mahallesinde 30.11.2021-30.12.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi KARABÜRÇEK Köyünde 30.11.2021-30.12.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır.  Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni Ada/Parsel Sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi SÜLEYMANİYE Köyünde 02.11.2021-03.12.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır.  Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni Ada/Parsel Sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Kırklareli ili Babaeski İlçesi AĞAYERİ Köyünde YER TESLİMİ işlemi 2022 sezonuna ERTELENMİŞTİR.

Kırklareli 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Kırklareli ili Babaeski İlçesi AĞAYERİ Köyünde 02.11.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Kırklareli ili Babaeski İlçesi SOFUHALİL Köyünde 02.11.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Kırklareli ili Pehlivanköy İlçesi KUMKÖY Köyünde 27.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğu İlçesi GEÇKİNLİ Köyünde 22.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğu İlçesi TATARLAR Köyünde 19.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi AŞÇIOĞLU Mahallesi 13.10.2021-12.11.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi UMURBEY Köyünde 09.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanılacaktır.

Edirne 2.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Havsa İlçesi HABİLLER Köyünde 08.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğu İlçesi DOMURCALI Köyünde 08.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Tekirdağ 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Süleymanpaşa İlçesi AHMEDİKLİ Köyünde 05.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Kırklareli 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Kırklareli ili Pehlivanköy İlçesi HIDIRCA Köyünde 06.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğu İlçesi TAŞLISEKBAN Köyünde 04.10.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MESCİT Mahallesi 01.10.2021-01.11.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi TURNACI Köyü 29.09.2021-01.11.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MUHACIRKADI Köyü 29.09.2021-01.11.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MURADİYECAMİİ Mahallesi 29.09.2021-01.11.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Havsa ilçesi ARPAÇ Köyünde 27.09.2021-28.10.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada / parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası ( İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir) 

Edirne 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğu İlçesi SÜLECİK Köyünde 28.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi ÇAVUŞLU köyünde 28.09.2021-28.10.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/Parsel Sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir).

Tekirdağ 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Süleymanpaşa İlçesi KAŞIKÇI Mahallesinde 28.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi BÜYÜKEVREN Köyünde 24.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü ilçesi DEREKÖY Köyünde 21.09.2021-22.10.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1.Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğu İlçesi YAĞCILI Köyünde 22.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi HABİBHOCA Mahallesi 21.09.2021-22.10.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Meriç İlçesi KÜÇÜKALTIAĞAÇ Köyünde 20.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi KÜÇÜKEVREN Köyünde 20.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÇÖMLEK Köyünde 16.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÇÖMLEKAKPINAR Köyünde 16.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi YAĞMURCA Köyü 17.09.2021-18.10.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Havsa ilçesi Osmanlı Köyünde 16.09.2021-18.10.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada / parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası ( İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir) 

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi ŞEHİTLER Köyünde 10.09.2021-11.10.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü İlçesi Kavacık Köyünde 10.09.2021-12.10.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılanilir)

Kırklareli 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi ÜRÜNLÜ Köyünde 08.09.2021-08.10.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MURADİYE Mahallesi 09.09.2021-11.10.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi MALKOÇ Köyünde 09.09.2021-11.10.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi HANLIYENİCE Köyünde 08.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi KAVAKLI Köyünde 07.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi ÇATMA Köyünde 06.09.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi HÜSEYİNPINAR Köyünde 31.08.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi SAKSAĞAN Köyünde 24.08.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanmıştır.

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi UMURBEY Köyünde 02.09.2021-04.10.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğlu İlçesi GEÇKİNLİ Köyünde 01.09.2021- 01.10.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/ parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi ORTACA Mahallesinde 27.08.2021-27.09.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Malkara ilçesi KARAİĞDEMİR Mahallesinde 27.08.2021-27.09.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi KOCAHIDIR Köyünde 25.08.2021-27.09.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi YÜNLÜCE Köyünde 18.08.2021 tarihinden itibaren YER TESLİMİ işlemine başlanacaktır.

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi DOMBAY Köyünde 13.08.2021-13.09.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Malkara ilçesi Yörük Mahallesinde 13.08.2021-13.09.2021 tarihleri arasında  3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı ( AT7) Yeni ada/ parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası ( İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Tekirdağ ili Malkara ilçesi Evrenbey Mahallesinde 13.08.2021-13.09.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi TÜRKOBASI Köyünde 06.08.2021- 07.09.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası ( İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi KAVAKAYAZMA Köyünde 16.07.2021-17.08.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada / parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Süloğlu İlçesi BÜYÜKGERDELLİ Köyünde 16.07.2021- 17.08.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/ parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi Koyunbaba Köyünde 13.07.2021-13.08.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi UZUNBAYIR Köyünde 09.07.2021-09.08.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi MAHMUTKÖY Köyünde 08.07.2021-09.08.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi DEMİRTAŞ Mahallesinde 07.07.2021-06.08.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste AT-7 Yeni ada/parsel sıralı Liste AT-8 Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Keşan İlçesi ÇAMLICA Köyünde 05.07.2021-04.08.2021 tarihleri arasında 1. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi Karamurat Mahallesinde 01.07.2021 - 02.08.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi Kırıkali Mahallesinde 01.07.2021 - 02.08.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Doğrukkaracamurat Mahallesinde 01.07.2021 - 02.08.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Kazandere Mahallesinde 01.07.2021 - 02.08.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Ahmedikli Mahallesinde 01.07.2021 - 02.08.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 2. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Meriç İlçesi KÜÇÜKALTIAĞAÇ Köyünde 01.07.2021-02.08.2021 tarihleri arasında 4. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi KALKANSÖĞÜT Köyünde 25.06.2021-26.07.2021 tarihleri arasında 3. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü İlçesi Alıç Köyünde 16.06.2021-19.07.2021 tarihleri arasında 2. Askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3.Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü ilçesi Hasanpınar Köyünde 08.06.2021-07.07.2021 tarihleri arasında 2.askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir).

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi Habiller  01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi Sögütlüdere  01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Merkezi  01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Küküler Köyünde 01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Akardere Köyünde 01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Keramettin Köyünde 01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Tatarlar Köyünde 01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi Ulukonak Mahallesinde 31.05.2021 - 29.06.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Kırklareli 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Kırklareli İli Merkez İlçesi Dokuzhöyük Mahallesinde 01.06.2021 - 01.07.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi İbribey Mahallesinde 31.05.2021 - 30.06.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Ataköy Mahallesinde 31.05.2021 - 30.06.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Kurtdere Mahallesinde 31.05.2021 - 30.06.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Karahalil Mahallesinde 31.05.2021 - 30.06.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Taşumurca Mahallesinde 31.05.2021 - 30.06.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Selçuk Mahallesinde 31.05.2021 - 30.06.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne ili Uzunköprü İlçesi Karapınar köyünde 20.05.2021-21.06.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresince yapılabilir).

Edirne Çakmak 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Şehsuvarbey Mahallesinde 08.04.2021 - 11.05.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. İLAN SÜRESİ 31.05.2021 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel sıralı liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi Hasköy Köyünde 09.04.2021-10.05.2021 tarihleri arasında 1 askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. İLAN SÜRESİ 31.05.2021 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste (AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TiGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Hamidiye Köyünde 12.04.2021-13.05.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. İLAN SÜRESİ 13.06.2021 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste (AT8) Parselasyon Haritası ( İtirazlar Askı süresi içersinde yapılabilir)

Edirne 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Havsa İlçesi Yolageldi  Köyünde 01.04.2021- 30.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Malkara İlçesi Yörük Mahallesinde 25.03.2021 - 26.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Tatarlı Mahallesinde 25.03.2021 - 26.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Susuzmüsellim Mahallesinde 25.03.2021 - 26.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Hacılı Mahallesinde 25.03.2021 - 26.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Taşlısekban Köyünde 25.03.2021- 24.04.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Enez İlçesi Abdurrahim Köyünde 22.03.2021- 22.04.2021 tarihleri arasında 1. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Süloğlu İlçesi Yağcılı Köyünde 15.03.2021- 14.04.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 2. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Meriç İlçesi Küçükaltıağaç Köyünde 09.03.2021 - 12.04.2021 tarihleri arasında 3. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne Çakmak 3. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Uzunköprü İlçesi Kırköy Köyünde 10.03.2021 - 12.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Edirne 4. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Edirne İli Lalapaşa İlçesi Demirköy Köyünde 03.03.2021 - 05.04.2021 tarihleri arasında 1. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Kahya Mahallesinde 03.03.2021 - 05.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)

Tekirdağ 1. Kısım AT ve TİGH Projesi kapsamında Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi İlyas Mahallesinde 03.03.2021 - 05.04.2021 tarihleri arasında 2. askı parselasyon ilanına çıkılmıştır. Soyadı Sıralı Liste (AT7) Yeni ada/parsel Sıralı Liste(AT8) Parselasyon Haritası (İtirazlar Askı süresi içerisinde yapılabilir)